www.techmen.sk

O nás

Zabezpečovacie systémy

     Bezdrôtové systémy
     Drôtové systémy
     Hybridné systémy
     Príslušenstvo

Komunikačné systémy

Kamerové systémy

Automatizácia pre brány

Elektroinštalácie

Obchodné podmienky

Novinky

Internetový obchod

Kontakt
Hybridné prevedenie

Čo takto bezdrôtovo-drôtový (hybridný) zabezpečovací systém?

Jednoduchá odpoveď na otázku: drôtový alebo bezdrôtový. Cenovo výhodný a plne flexibilný je kombinovaný bezdrôtovo-drôtový tzv. hybridný systém. Tam, kde je možné káble naťahať, možno nainštalovať drôtové zabezpečovacie prvky a kde nie, bezdrôtové. Takýto systém má všetky vlastnosti bezdrôtového aj drôtového systému – je komfortný a cenovo výhodný.

Vzorové zostavy zabezpečenia objektov
  
Ústredňa s telefónnym komunikátorom


  • Ústredňa typu JA 65X MAESTRO s telefónnym komunikátorom

  • JA 65K je ústredňa v kovovej skrinke so zdrojom, do ktorej je možné nainštalovať 2x modul 8 drôtových vstupov a 1x modul 32 bezdrôtových vstupov a tým zabezpečiť drôtovú aj bezdrôtovú komunikáciu. Ovláda sa systémovou klávesnicou JA 60E. Uvedená zostava sa skladá z ústredne s jedným modulom 8 drôtových vstupov JA65H s 5 detektormi pohybu JS 20 a vonkajšou nezálohovanou sirénou OS 350. Komunikácia je riešená cez telefónny komunikátor JA 65X. Zariadenie je schopné komunikovať so strediskami registrácie poplachov, ako aj odovzdať poplachovú správu na 4 telefónne čísla hlasom, prípadne formou SMS. Systém je možné rozšíriť o snímač rozbitia skla GBS 210, magnetický snímač otvorenia dverí SA 200, dymový snímač SD 212, alebo detektor úniku horľavých plynov GS 133.

 
Ústredňa s GSM komunikátorom

  • Ústredňa typu JA 65 MAESTRO s GSM komunikátorom

  • JA 65K je ústredňa v kovovej skrinke so zdrojom, do ktorej je možné nainštalovať 2x modul 8 drôtových vstupov a 1x modul 16 bezdrôtových vstupov a tým zabezpečuje drôtovú aj bezdrôtovú komunikáciu. Ovláda sa systémovou klávesnicou JA 60E. Uvedená zostava sa skladá z ústredne s jedným modulom 8 drôtových vstupov JA 65H s 5 detektormi pohybu JS 20 a vonkajšou nezálohovanou sirénou OS 350. Komunikácia je riešená cez GSM komunikátor JA 60GSM, ktorý odovzdá poplachovú správu až na 8 telef. čísel, umožňuje diaľkovo spravovať systém cez internet, ovládať spotrebiče (kúrenie, klimatizácia ...) prostredníctvom mobilného telefónu. Systém je možné rozšíriť o snímač rozbitia skla GBS 210, magnetický snímač otvorenia dverí SA 200, dymový snímač SD 212 alebo detektor úniku horľavých plynov GS 133.

  

 

© copyright 2007
Pocitadlo.sk