www.techmen.sk

O nás

Zabezpečovacie systémy

Komunikačné systémy

Kamerové systémy

Automatizácia pre brány

Elektroinštalácie

Obchodné podmienky

Novinky

Internetový obchod

Kontakt
Kamerové systémy

Kamerové systémy zaznamenávajú v súčasnej dobe veľký rozvoj, čoho je dôkazom aj zvyšujúci sa záujem zo strany investorov. Tieto systémy sú nasadzované všade tam, kde je potrebný prehľad a sledovanie pohybu osôb, automobilov, alebo materiálu. Jedná sa najmä o skladové priestory, výrobné procesy, benzínové čerpacie stanice, obchody, stráženie súkromného pozemku, alebo verejného priestranstva. Špeciálne využitie nachádzajú kamery na objektoch, ktoré svojim charakterom vyžadujú nasadenie bezpečnostných technológií.

Kamerové sledovacie systémy umožňujú:

  • sledovanie stráženého priestoru v reálnom čase
  • nepretržitý záznam obrazu (resp. pri vzniku poplachovej udalosti)
  • verifikáciu príčiny poplachu (napr. poplachy zapríčinené zvieratami a pod.)
  • prezeranie záznamov
  • archiváciu záznamu pre neskoršiu rekonštrukciu
Špecifikácia kamerového systému pri projektovaní nie je jednoduchý proces. Existuje mnoho faktorov, ktoré sa musia byť vzaté do úvahy - určenie danej aplikácie a jej požiadavky, technické charakteristiky, ako aj rôzne podmienky a obmedzenia daného miesta.
Všetky technológie na trhu, vrátane bezpečnostných, sa nepretržite vyvíjajú a optimalizujú vo výkonnosti, spoľahlivosti a funkčnosti, takže úloha, urobiť dokonalé rozhodnutie a splniť všetky požiadavky v rámci projektovaného rozpočtu je značne náročná. Pochopenie mnohých premenlivých faktorov v súčastnej technológii CCTV môže byť výhodné a nápomocné, pri správnej voľbe komponentov monitorovacieho systému .

 

Stránka sa pripravuje...

© copyright 2007
Pocitadlo.sk